baner kontakt

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie odpowiemy na szczegółowe pytania. Udzielimy również ewentualnej konsultacji lub podzielimy się naszym doświadczeniem. Istnieje również możliwość przesłania do nas specyfikacji lub rysunków technicznych. Zapraszamy!

logo topsilglobal
google maps

Zakład produkcyjny
Słubica

ul. Graniczna 6
96-321 Słubica B
tel.: +48 46 819 30 50
e-mail: kontakt@topsilglobal.com
google maps

Zakład produkcyjny
Skierniewice

ul. Fabryczna 78
96-100 Skierniewice
tel.: +48 46 819 30 01
e-mail: kontakt@topsilglobal.com

Formularz kontaktowy


Dodatkowe instrukcje

Aby móc sprostać Państwa oczekiwaniom, potrzebujemy jak najwięcej informacji w kwestii projektu lub zagadnienia. Prosimy uprzejmie o dostarczanie (w miarę możliwości szczegółowych) rysunków technicznych, które poddamy analizie. Najlepiej, jeśli sporządzone są w jednym z formatów:

  • dla plików 2D: .dxf .igs .dwg .CATDrawing
  • dla plików 3D: .stp .x_t .igs .prt .CATPart

Jeśli pliki nie zawierają geometrii CAD, prosimy o przesyłanie w formatach .pdf, .jpg albo .tif Tak samo można wysłać nam swoje szkice koncepcyjne. Geometria CAD jest wymagana dla konstrukcji narzędzi. Najbardziej wskazanym typem pliku do celów wyceny lub produkcji są modele bryłowe.

Uwaga: Dostarczenie jak najbardziej kompletnej informacji (twardość materiału, wymiary, tolerancja) pozwoli skrócić czas oczekiwania na wycenę.

Pozostaw Twój adres e-mail, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na wszelkie pytania, chętnie dzieląc się wiedzą i doświadczeniem: