pracuj z nami baner

Dlaczego warto?

Stawiamy na Pracownika oraz jego rozwój. Razem pracujemy nad tym, aby osiągać nasze cele. Jesteśmy stabilnym pracodawcą. Mamy wieloletnich Pracowników, ale chętnie zatrudniamy też osoby dopiero na początku ich kariery zawodowej.

Oferujemy liczne benefity pozapłacowe w tym opiekę medyczną oraz współfinansowanie karty MultiSport. Nasi Pracownicy mogą korzystać z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Młodszy / Technik Utrzymania Ruchu

Obecnie do naszego zespołu Utrzymania Ruchu w zakładach w Skierniewicach oraz Słubicy poszukujemy osób chętnych do zdobywania nowych…

Operator Maszyn

Obecnie do naszego zespołu w fabrykach w  Skierniewicach oraz Słubicy poszukujemy osób gotowych objąć stanowisko Operatora Maszyn. Osoba na tym stanowisku …

Inżynier Rozwoju Technologii Wytłaczania

Obecnie do naszego zespołu w fabryce w Słubicy poszukujemy osoby gotowej objąć stanowisko Inżyniera Rozwoju Technologii…

Szukasz pracy na innym stanowisku?

Skontaktuj się z nami. Odezwiemy się jak tylko otworzymy rekrutację na Twoje stanowisko.

Przejdź do formularza i prześlij do nas swoje dokumenty. 

Zapraszamy na krótki film

Poznaj nasze wartości

T – Terminowość to dla nas podstawa jakości. Wszelkie nasze wewnętrzne działania opieramy na współpracy i wymianie wiedzy, co zapewnia nam sprawne realizowanie projektów.

O – Osiągnięcia nas cieszą, a szczególnie wtedy, gdy dążymy do nich razem. Doceniamy indywidualny wkład każdego pracownika w rozwój firmy i uwzględniamy go w proponowanych przez nas ścieżkach kariery.

P – Produktywność jest jednych z nadrzędnych czynników naszego sukcesu. Każdy z nas ma możliwość inicjowania lub uczestniczenia w wewnętrznych programach optymalizacyjnych zwiększających efektywność naszej pracy.

S – Satysfakcja Pracowników prowadzi do satysfakcji Klientów. Stale dążymy do poprawy komfortu pracy nas wszystkich. Mierzymy zadowolenie Pracowników i otwarcie rozmawiamy zarówno o sukcesach jak i problemach. Wspólnie szukamy rozwiązań.

I – Innowacje są stałym elementem naszej działalności. Zachęcamy naszych Pracowników do tego, aby rozwijali swoje kompetencje. Dodatkowo jesteśmy otwarci na pomysły Pracowników i staramy się je wdrażać w organizacji.

L – Ludzie to nadrzędna wartość w naszej organizacji i podstawa sukcesu. Dobra atmosfera i koleżeńskie relacje to elementy, które świadomie chcemy rozwijać i poprawiać poprzez wspólne integracje. Jesteśmy nastawieni na dobrostan Pracownika i chętnie wspieramy w trudnych sytuacjach.

Ścieżka rekrutacji i wdrożenia

Standardowo przeprowadzamy dwa spotkania rekrutacyjne z Kandydatami. Pierwsze odbywa się zazwyczaj zdalnie przez platformę Teams. Omówimy na nim Twoją ścieżkę kariery – tą dotychczasową oraz Twoje plany na przyszłość, a także przedstawimy naszą firmę i odpowiemy na Twoje pierwsze pytania. Podczas drugiego spotkania mamy okazję doprecyzować istotne dla nas kwestie, zweryfikować wiedzę i umiejętności.

Osoba, która przyjmie nasze zaproszenie do współpracy rozpoczyna proces wdrożenia do organizacji. W pierwszych dniach finalizujemy sprawy kadrowe, przekazujemy niezbędny sprzęt i narzędzia oraz oprowadzamy po firmie. Następnie planujemy spotkania z przełożonym, opiekunem wdrożenia oraz niezbędne szkolenia.

Niezależnie od decyzji kontaktujemy się z każdym Kandydatem biorącym udział w procesie rekrutacji z informacją zwrotną.

Zajrzyj do naszych aktywnych rekrutacji. Wybierz stanowisko, uzupełnij formularz i prześlij nam swoje CV. Jeśli zaaplikujesz na obecnie wakatujące stanowisko, odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni.

Jeśli nie znalazłeś oferty pracy dopasowanej do siebie lub obecnie nie prowadzimy rekrutacji, uzupełnij formularz kontaktowy, Odezwiemy się, gdy tylko otworzymy rekrutację.